wyjazdy
zagraniczne

w cenie zapewniamy sprzęt Asekuracyjny

Wyjazdy zagraniczne to forma kilkudniowej aktywności w najbardziej malowniczych rejonach wspinaczkowych w Europie, Azji i Afryce! Skierowana do odbiorców niezależnie od poziomu wspinaczkowego i początkujących.

TERMINY WYJAZDÓW KONSULTOWANE SĄ Z UCZESTNIKAMI, tak aby dopasować się do Waszego urlopu lub wakacji. Istnieje także możliwość realizowania programu kursu wspinaczki z asekuracją dolną po drogach ubezpieczonych. Podczas takich wyjazdów rozwiniesz swoje umiejętności. WYJAZDY Z KONKRETNYMI DATAMI SĄ TERMINAMI 100 PROCENTOWYMI !!! Istnieje oczywiście możliwość realizacji w konkretnej lokalizacji w innym, dogodnym dla Państwa terminie! Jeśli na obóz zgłaszają się cztery osoby (jedno zgłoszenie czteroosobowe) to KAŻDA z tych osób otrzymuje zniżkę w wysokości 25% !!! Czyli, jedziecie ze znajomymi w czwórkę a płacicie za obóz TYLKO za trzy osoby !!! PEŁNA OFERTA TUTAJ !!!

Wyjazdy i szkolenia
na zamówienie

Jesteście grupą znajomych.  Chcecie spróbować czegoś nowego. Inny wymiar wspinania !!!

Wyjazdy w skały w sprawdzone rejony wspinaczkowe. Poza naszymi terminami możecie wyjechać we wskazanym przez Was terminie!

Tajlandia, Oman, USA, Wietnam, Hiszpania kontynentalna, Austria (Zillertal, Otztal), Maroko (Todra), Grecja, Włochy (kontynentalne), Słowenia (Osp, Crni Kal, Misja Pec), Chorwacja (Buzet, Paklenica), Turcja (Geyikbayiri), Niemcy (Frankenjura), Francja, Wyspy: Majorka, Sardynia, Kalymnos, Sycylia, Malta, Cypr, Gran Canaria, Teneryfa ...  

Jeśli na wyjazd zgłaszają się cztery osoby (jedno zgłoszenie czteroosobowe) to KAŻDA z tych osób otrzymuje zniżkę w wysokości 25% !!! Czyli jedziecie ze znajomymi w czwórkę a płacicie TYLKO za trzy osoby !!! Minimalna ilosc osob w terminach na zamówienie to 3.

Nie musicie mieć włsnego sprzętu asekuracujnego - wystarczą buty wspinaczkowe i woreczek z magnezją !

więcej znajdziecie tu

Pierwsze kroki
w skałach

Pomysł na wakacje !!!   Dla początkujących lub nigdy niewspinających się :)

Poznacie techniki asekuracji i wspinaczki dzięki którym będziecie mogli sprawdzić czy wspinanie stanie się Waszą pasją !!!

Kursy
wspinaczkowe

Przez cały rok prowadzimy kursy.W skałkach uczymy samodzielności we wspinaczce. Nauka na kursach skałkowych obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące wspinaczki, uczymy podstaw asekuracji, komunikowania się i współpracy w zespole, zjazdów, podstawowych zagadnień z autoratownictwa, właściwego zastosowania i wykorzystania sprzętu wspinaczkowego.


Kursowe zajęcia praktyczne (wspinaczkowe) prowadzimy na drogach wspinaczkowych o trudności w skali UIAA od IV, dostosowując trudności wspinaczkowe do możliwości osoby uczącej się. Instruktor, wybierając drogę wspinaczkową dla kursanta, w pierwszej kolejności osobiście dokonuje prezentacji. Wykłady i wstępne przygotowanie do zajęć wspinaczkowych w terenie są nieodłącznym elementem naszych kursów.

Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych - doskonale przygotuje Was do wspinaczki w skałach po drogach ubezpieczonych stałymi punktami asekuracyjnymi – zarówno tych jednowyciągowych jak i wielowyciągowych (kurs rozszerzony). Wspinaczka z asekuracją dolną wiąże się z wykonywaniem operacji sprzętowych. Oprócz samego ruchu wspinaczkowego musimy koncentrować się na poprawnych czynnościach związanych z asekuracją. Chcąc rozwinąć skrzydła i wejść w świat piękna uprawiania wspinaczki warto spróbować asekuracji dolnej. Ta nowa paleta doznań pozwalająca rozkoszować się pokonywaniem wysokości oraz mierzenia się ze wspaniałymi wyzwaniami, które stawia przed nami skała. Jest pierwszym krokiem do doskonałości wertykalnego świata. Po tym kursie jesteś już w pełni przygotowany do wspinaczki. Warto wiedzieć, że 99% dróg pokonywanych w skałkach odbywa się przy użyciu technik poznanych na tym właśnie kursie.

Obozy
juniorskie

Ferie zimowe w pełnym słońcu? Wspinanie w koszulce z krótkim rękawkiem? Idealny wypoczynek dla Waszych dzieci !!!

Zajęcia wspinaczkowe prowadzone są w kilku sektorach wspinaczkowych na drogach ubezpieczonych. Są organizowane dla wszystkich, nawet najmłodszych, stanowiąc często pierwszy kontakt ze skałą. Na takim obozie wspinamy się w rozmaitych formacjach skalnych, pokonujemy mnóstwo dróg wspinaczkowych. Uczymy się jak bezpiecznie przebywać w skałach. Poziom trudności dróg dostosowany jest do umiejętności wspinaczy. Opcja adresowana do nastoletnich amatorów wspinaczki – zarówno tych początkujących jak i średniozaawansowanych. Zajęcia przewidziane dla grupy max. 8 osób.

Latamy razem
z lotnisk...

Wspólnie latamy z: Berlina, Frankfurtu, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Pragi, Warszawy oraz Wrocławia. Na nasze obozy możecie dolecieć również z każdego innego lotniska w dowolnym kraju. Spotkamy się na miejscu !!!