Opinieuczestników

Paweł

Razem z Red Climb Zone byłem na kursie podstawowym a następnie na obozie wspinaczkowym, na których zdobyłem wiedzę dzięki której mogłem pozwolić sobie na samodzielne wyjazdy w skały z drugą połówka. Wszystko było prowadzone profesjonalnie, super sposób na spędzenie wakacji, polecam!

Mirek

Miałem przyjemność brać udział w wyjazdowym (EL Chorro – Hiszpania) szkoleniu, wspinaczki skałkowej po drogach ubezpieczonych. Pełen profesjonalizm w czasie szkolenia i mądry towarzysz rozmów w czasie wolnym. Jednym zdaniem, miło i pożytecznie spędzony czas w pięknych okolicznościach przyrody! P.S. Dla tych, którzy zastanawiają się czy warto robić kurs lub szukają najtańszej oferty. Po kursie prowadzonym przez dobrego instruktora zobaczysz, jakie banalne błędy, które mogą decydować o bezpieczeństwie, popełniają ci, którzy uczą się podglądając tych, którzy sami się wspinają nie mając zaliczonego szkolenia.”

Bożena, Magda, Michał, Tomasz

"Pierwsze Kroki w Skałach"

W tym roku (2017) podczas majowego weekendu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kursie wspinaczkowym dla początkujących. (...) W trakcie trwania kursu odpowiednią ilość czasu poświęcono zasadom bezpieczeństwa (...)  Wszystko z pełnym opanowaniem i spokojem. Pomimo, że prezentujemy dość zróżnicowany poziom wiekowo i fizycznie (rozpiętość wiekowa od 12 do 44 lat) nikt się nie nudził. Każdy w trakcie trwania szkolenia był angażowany.  Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Malwina

Polecam RedClimbZone. Uczestniczyłam najpierw w kursie podstawowym (nie mając wcześniej styczności z wspinaczką) a już rok później dzięki zdobytej wiedzy i umiejetnosciom w obozie wspinaczkowym. Pełen profesjonalizm zarówno instruktorski jak i sprzętowy. Świetna atmosfera, piękne miejsca i wspaniałe rejony pozwalają w niestandardowy sposób spędzić urlop. Polecam :)

Maja

Wielokrotnie byłam uczestniczką wyjazdów wspinaczkowych. Szczególnie miło wspominam wspólny wyjazd na Sycylię. Wspaniała atmosfera, zatykające dech w piersiach widoki koiły trud codziennej wspinaczki...

Zbyszek

Jestem bogiem czy bobkiem toczonym przez skarabeusza?... Niech Twoje życie toczy się inaczej. Wybierz się na przygodę w dowolną część globu. Wspinaczka udzieli Ci wszystkich odpowiedzi. Ja już wiem kim jestem, a Ty?...